Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Pobiegli za wolno...

Łomżyńscy biegacze startujący 12. lekkoatletycznych mistrzostwach świata juniorów w Bydgoszczy występów nie mogą zaliczyć do udanych. Magdalena Stankiewicz i Arkadiusz Wojno z Prefbetu Śniadowo oraz Artur Zaczek z Narwi Kurpiewski Łomża nie przeszli przez etap kwalifikacji w swych konkurencjach.

Magdalena Stankiewicz startowała w biegu na 800 metrów, Arkadiuszowi Wojno na dystansie 400 m, a Artur Zaczek na 100m.  Dla Magdy udział w mistrzostwach już się zakończył, a Wojno i Zaczek mają pobiec jeszcze w sztafetach.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę