Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Dzierzgowski w PSL-u ma zastępców

Trzech wiceprezesów skarbnika i sekretarza wybrało obradujące wczoraj w Białymstoku Prezydium Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wśród nowych wiceprezesów jest także Zbigniew Kamiński dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży.

Poza Kamińskim wiceprezesami PSL-u w województwie zostali Mikołaj Janowski (m.in. Radny wojewódzki, prezes powiatowych struktur partii w Hajnówce, i kierownik tutejszego biura powiatowego ARiMR) i Mieczysław Baszko (prezes powiatowy PSL w Sokółce, radny województwa i członek zarządu województwa). Wszyscy trzej zostali powołani na wniosek prezesa wojewódzkiego PSL Wojciecha Dzierzgowskiego (Łomża), który funkcje te pełni od miesiąca.

Prezydium Zarządu Wojewódzkiego PSL wybrało także sekretarza – został nim Grzegorz Rykowski (w latach 1994-1998 wicewojewoda białostocki) i skarbnika Andrzeja Daniszewskiego (prezes powiatowy PSL w Mońkach).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę