Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Samoobrona zablokuje drogę

Utrudnień w ruchu należy spodziewać się w południe w Mężeninie koło Zambrowa, na krajowej „ósemce”. Przez godzinę zamierzają tam protestować rolnicy ze związku zawodowego Samoobrona - To nasz protest przeciwko wzrostom kosztów życia. Wszystko drożeje, chociażby paliwa czy nawozy. Rolnicy już nie najzwyczajniej w świecie nie wyrabiają - mówił Wyborczej szef podlaskiej Samoobrony, wojewódzki radny Andrzej Chmielewski. Podkreślał, że rolnicy sami rwą się do protestów i już planują następne: m.in. w Kisielnicy i Budzisku.


Formalnie akcja w Mężeninie ma być tylko pikietą, ale jak przyznaje na łamach gazety Chmielewski „przecież nie zabronię ludziom, jeśli zechcą chodzić w kółko po przejściu dla pieszych”.
Krajowa „ósemka” to największa droga w regionie. Codziennie przejeżdża nią ponad sześć tysięcy tirów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę