Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Złodzieje wpadli na gorącym uczynku

Dwóch łomżan okradających samochody zatrzymali na gorącym uczynku policjanci. 20-latkowie Bartosz R. i Albert M. wpadli gdy włamywali się do samochodów na parkingu przed szpitalem. Jak się okazało obaj łomżanie przestępczy proceder prowadzili od kilku miesięcy. - Łącznie skradli z samochodów mienie warte około 15 tys zł. - podlicza Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji.

Łomżanie włamywali się do samochodów i kradli znajdujące się w nich przede wszystkim radioodbiorniki i zestawy CB.
- Łącznie  - od marca - dokonali 13 takich kradzieży – informuje Leończak.
Jeszce dziś włamywacze mają trafić do prokuratora. Za włamania i kradzieże grozi im do 1 roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę