Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

ŁKS Łomża w pierwszej lidze!!!

Piłkarska drużyna ŁKS Łomża może zagrać w pierwszej lidze – potwierdził tę rewelacyjną wiadomość Witold Dawidowski prezes podlaskiego oddziału Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Dziś o awansie nie decydują rozgrywki, ale różne trybunały – podkreśla Dawidowski. ŁKS Łomża awansował do pierwszej ligi po tym jak PZPN zgodził się na fuzję Polonii Warszawa z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. - Aby zagrać w pierwszej lidze ŁKS musi spełnić wymogi formalne, ale moim zdaniem wystarczy, że będą tego chcieli zarząd klubu, sponsor i prezydent miasta – mówi Dawidowski.

- Podstawowym problemem ŁKS-u, z którymi klub musi sobie szybko poradzić są sprawy finansowe – mówi Dawidowski.
Szef wojewódzkich struktur PZPN-u podkreśla, że warunki są do spełnienia.
- Ja nie znam takich przesłanek, które mogłyby zatrzymać ten klub przed rozpoczęciem gry w pierwszej lidze – mówi.
Prezes Dawidowski dodaje też, że dodaje sprawy finansowe można szybko rozwiązać jeżeli porozumieją się co do tego klub, główny sponsor i prezydent Łomży.

Gdyby ŁKS Łomża rozpoczął rozgrywki w piłkarskiej pierwszej lidze byłby jedynym zespołem z województwa podlaskiego grającym na tym poziomie. Jagiellonia Białystok będzie grała w Orange Ekstraklasie.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę