Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zginęli na przejeździe kolejowym

Wśród zabitych przez pociąg w Niemczech jest tylko jeden mieszkaniec Łomży. Pozostali trzej młodzi mężczyźni to mieszkańcy Chojn Młodych, Mikołajek (gm. Łomża) i Jedwabnego. Przypomnijmy, do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu na przejeździe kolejowym. Samochód którym jechała piątką mieszkańców regionu wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg.


Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym między miejscowościami Schwarmstedt i Lindwedel w okolicach niemieckiego miasta Lindwedel w Dolnej Saksonii. Samochód, którym kierował 19-latek z Krzysztof R. z Chojn Młodych, tuż przed przejazdem wyprzedzał ciągnik rolniczy... i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Samochód przez około 250 metrów był pchany przez skład. Na miejscu zginęło czterech mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat. Poza kierowcą to także Marcin P. 25-latek z Mikołajek (gm. Łomża), Kamil SZ. 18-latek z Jedwabnego i Kamil P. 21-latek z Łomży.     
W samochodzie znajdowała się także kobieta – 20-letnia Monika R. z Chojn Młodych. Ona w ciężkim stanie została przewieziona helikopterem do szpitala akademii medycznej w Hanowerze.

Łomżanie w Niemczech pracowali jako robotnicy sezonowi przy zbiorach jagód na pobliskiej plantacji.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę