Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Spłonęła stodoła w Wiźnie

Główne zdjęcie
fot. PSP Łomża

Na około 200 tys złotych strażacy oszacowali straty jakie spowodował pożar, który we wtorkowe popołudnie wybuchł w Wiźnie. W ogniu stanęła duża, murowana stodoła kryta eternitem wypełniona belami wysuszonego siana i słomy. Ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie. Choć pierwsze jednostki straży przybyły na miejsce już w 5 minut po zgłoszeniu ogień obejmował cały dach stodoły. W akcji gaśniczej brało udział w sumie 36 strażaków.

fot. PSP Łomża
fot. PSP Łomża

Pożar zauważono kilka minut po godzinie 14.00. Do akcji gaśniczej skierowano jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Łomży, a także strażaków ochotników z Wizny i Piątnicy. Mimo zaangażowania stodoła spłonęła całkowicie, ale strażakom udało się uratować przylegającą do niej stodołę drewnianą, oborę i garaż. Straty zostały oszacowane na kwotę około 200 tys. zł, zaś uratowane mienie na kwotę 100 tys. zł.
Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę