Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Ostatnia kąpiel...

Główne zdjęcie
fot. um.lomza.pl

Mieszkańcy Łomży mają ostatnią szansę na kąpiel w basenie przy Szkole Podstawowej nr 10. Jeszcze w lipcu basen trafi do remontu na co najmniej 15 miesięcy... Prezydent podpisał właśnie umowę z firmą z Bielska Podlaskiego, która ma zmodernizować funkcjonujący od 14 lat basen. Za jego remont zapłacimy niemal równe 9,5 mln zł.

Basen najprawdopodobniej będzie działał tylko do 18 lipca. Dzień wcześniej ostatnie egzaminy na tym basenie będą mieli studenci Instytuty Wychowania Fizycznego PWSIiP w Łomży. Jak wyjaśnia Łukasz Czech, z biura prasowego ratusza, podczas modernizacji poza przebudową kanalizacji sanitarnej i deszczowej, instalacji: wodno – kanalizacyjnych, elektrycznych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej oraz technologii basenowej, do istniejącego obiektu zostanie dobudowany część rekreacyjna.
- Będzie to zjeżdżalnia ze specjalnym basenem o powierzchni 75 m2, wanna z hydromasażem (jakuzzi), fontanna grzybek, sauna oraz ławeczka napowietrzająca. Zostanie wybudowana również trybuna na 69 miejsc – dodaje Czech.

Niestety, nim łomżanie odzyskają basen, a to nastąpi najwcześniej w październiku przyszłego roku, aby popływać „pod dachem” będą musieli wyjeżdżać z Łomży do sąsiednich miast – Zambrowa lub Kolna...

Warto dodać, że w związku z remontem basenu pracę traci także 16 osób, które dotychczas pracowały „na basenie” przy „dziesiątce”.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę