czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Jeszcze jedna szansa na wyjazd do Pekinu

Anna Rostkowska biegaczka z klubu Athletics Jakać Młoda ma jeszcze jedną szansę na uzyskanie kwalifikacji na olimpiadę do Pekinu. Zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki po niedzielnych Mistrzostwa Polski, na których Anna wywalczyła złoto, zgodził się aby ostatnią szansą uzyskania przez nią limitu olimpijskiego był występ w Super Grand Prix IAAF na stadionie olimpijskim w Atenach. Przypomnijmy aby uzyskać kwalifikację Rostkowska musi przebiec dystans 800 m w maksymalnie 2 minuty. Przed tygodniem do spełnienia tego wymogu zabrakło jej tylko 0,64 sekundy...

Anna Rostkowska nr 540 podczas Mistrzostw Polski w Szczecinie
Anna Rostkowska nr 540 podczas Mistrzostw Polski w Szczecinie
Mityng Super Grand Prix IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych) na stadionie olimpijskim w Atenach odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 lipca.
Mam nadzieję, że „trzynastka” tym razem będzie szczęśliwa. Tym bardziej, że tego dnia będzie przypadała 11 rocznica ustanowienia rekordu Polski w biegu na 1500m przez trenera i męża Anny Piotra Rostkowskiego.
191007024330.png

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę