Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Lekkoatleci z Łomży na mistrzostwach świata juniorów

Troje lekkoatletów z dwóch łomżyńskich klubów weźmie udział w rozpoczynających się dziś w Bydgoszczy XII Lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata Juniorów - najważniejszej imprezie IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych) w tym roku. Do Bydgoszczy pojechali Magdalena Stankiewicz i Arkadiusz Wojno z klubu „Prefbet Śniadowo” – Pepees Łomża i Artur Żaczek zawodnik Narew Krupiewski Łomża.

Do zawodów zgłosiła się rekordowa liczba krajów - 181 oraz 950 zawodników i 700 zawodniczek. Reprezentacja Polski liczy łącznie 96 lekkoatletów.  
Artur Zaczek, to nasz najlepszy sprinter. Podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata Juniorów wystartuje w dwóch biegach – na 100 metrów i w sztafecie 4 x 100 m. Arkadiusz Wojno będzie reprezentował Polskę w biegu na 400 m i w sztafecie 4 x 400 metrów, a Magdalena Stankiewicz pobiegnie na 800 merów.

Sześciodniowe mistrzostwa zakończą się w niedzielę sztafetą 4x400 m juniorów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę