Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Drożej za taksówki w Łomży

Prawie jedną trzecią więcej muszą od dzisiaj zapłacić klienci łomżyńskich taksówkarzy. Wszystkie korporacje podniosły ceny za każdy przejechany kilometr i rozpoczęcie kursu. Zamiast 1,4 zł zapłacimy 1,7 za kilometr kursu i 5 zł za jego rozpoczęcie. Poprzednie ceny utrzymywały się przez rok. W tym czasie - jak mówią taksówkarze - paliwo drożało wielokrotnie.

Dlatego zdecydowali się na podniesienie cen za swoje usługi. Narzekają też na wysokie opłaty związane z Ubezpieczeniem Społecznym. Żeby taksówkarze mogli stosować nowe ceny muszą mieć przeprogramowane taksometry. Do środy zrobi to w Łomży ponad 200 kierowców.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę