Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Napadł, teraz siedzi

Marek K. 33-letni mieszkaniec Łomży trafił na trzy miesiące do aresztu po tym jak napadł na właścicielkę jednego z punktów handlowych w centrum miasta. Mężczyzna odepchnął kobietę, po czym wyrwał jej reklamówkę, w której była saszetka z pieniędzmi – 25 tys. zł. Bandyta uciekł, ale długo nie cieszył się łupem. Już następnego dnia został złapany przez policję. Dodatkowo policjanci w szafie mieszkania w którym się ukrywał znaleźli także 39 letniego Mirosława K. - mieszkańca Piątnicy. On także teraz siedzi za kratami, bo jak się okazało był poszukiwany za ucieczkę z zakładu karnego.


Do napadu doszło w miniony czwartek, 3 lipca, ale policja informację o tym zdarzeniu podała dopiero dziś. Jak podaje Krzysztof Leończak, oficer rasowy łomżyńskiej policji, informacji z wydziału śledczego szybko wytypowali sprawcę napadu, ale nie przebywał on w swoim mieszkaniu. Udało się go odnaleźć następnego dnia. Poza zarzutem napadu 33-letniemu mieszkańcowi Łomży przedstawiono także dwa zarzuty kradzieży w sklepach. Na wniosek prokuratury sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę