Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Więcej wypadków i rannych, ale mniej zabitych...

63 zabitych, 684 rannych – to ofiary wypadków drogowych, które wydarzyły się w pierwszym półroczu na drogach województwa podlaskiego. Z danych policji wynika, że łącznie od 1 stycznia do 30 czerwca w województwie doszło do 534 wypadków drogowych.

Porównując tegoroczne dane z tymi za pierwsze sześć miesięcy roku ubiegłego wynika, że o ile liczba wypadków wyraźnie wzrosła – z 512 na 534, to jednak liczba zabitych spadła i to aż o ponad 20 procent. W pierwszym półroczu ubiegłego roku na drogach województwa podlaskiego zginęło 81 osób, a w tym roku tylko 63.
Niestety zauważalny jest wzrost liczby osób rannych – z 656 w roku ubiegłym do 684 w bieżącym.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę