Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Mistrzyni i wicemistrzyni

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska

Anna Rostkowska zawodniczka Athletics Jakać Młoda zdobyła mistrzostwo Polski w biegu na 800 m. Wicemistrzynią Polski w biegu na 3 km została natomiast Justyna Korytkowska z klubu „Prefbet Śniadowo” – Pepees Łomża. Obie nasze lekkoatletki rewelacyjnie spisały się podczas rozegranych w weekend Mistrzostwach Polski w Szczecinie.

Justyna Korytkowska
Justyna Korytkowska

Rostkowska w Szczecinie walczyło a złoto, ale także miała nadzieję na przebiegnięcie dystansu 800 m w co najwyżej dwie minuty, co z kolei dałoby jej upragniona przepustkę na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Niestety, chociaż bieg wygrała, wymaganego minimum do Pekinu nie spełniła. Czas w jakim pokonała 800 metrów to 2:01,90 min.

Bardzo dobrze na mistrzostwach spisała się jedyna reprezentantka Prefbetu Śniadowo Justyna Korytkowska. Biegaczka w konkurencji 3000 m z przeszkodami zajęła drugie miejsce z czasem 10:24,51 min.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę