Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nasi mistrzowie Agroligi

Główne zdjęcie
Zwycięzcy Podlaskiej Agroligi w kategorii rolnicy - państwo Maria i Krzysztof Leśniewscy ze wsi Konopki Jałbrzyków Stok, gm. Zambrów

Pepees S.A. z Łomży i gospodarstwo państwa Leśniewskich spod Zambrowa to tegoroczni zwycięzcy wojewódzkiej Agroligi. Konkurs na najlepsze gospodarstwa rolne i firmy związane z agrobiznesem szepietowski Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego organizuje już od 10 lat. W finale wojewódzkim tegorocznej edycji konkursu zmierzyły się trzy przedsiębiorstwa, a kategorii rolnicy o tytuł Mistrza rywalizowało dziesięciu rolników.

Beata Plona z działu marketingu PEPEES SA ze starostą łomżyńskim  Krzysztofem Kozickim
Beata Plona z działu marketingu PEPEES SA ze starostą łomżyńskim Krzysztofem Kozickim
Zwycięzcy w kategorii rolnicy – państwo Maria i Krzysztof Leśniewscy ze wsi Konopki Jałbrzyków Stok, gm. Zambrów - prowadzą gospodarstwo o powierzchni ponad 50 ha. Kierunkiem produkcji jest chów bydła mlecznego. Ich stado podstawowe liczy 65 krów, a sprzedaż za 2007 rok wyniosła 420 000 litrów mleka.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Rolno Spożywczego PEPEES S.A., Łomża, to z kolei firma z ponad 40-letnim stażem. Dziś to największe w kraju przedsiębiorstwo produkujące szlachetną skrobię ziemniaczaną i jej przetwory oraz jeden z najważniejszych zakładów przetwórstwa rolnego w regionie północno–wschodnim.

Mistrzowie wojewódzcy wezmą udział w finale krajowym Agroligi, organizowanym przez miesięcznik „Agrobazar” i Redakcję Programów Wsi i Rolnictwa Programu I TVP SA, pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę