Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Bocian z t-shirtem w gardle...

Przez ponad dwie godziny trwała akcja ratunkowa, w której łomżyńscy strażacy, energetycy i weterynarz pomagali młodemu bocianowi, który połknął koszulkę. Jej część wystawała mu z dziobu i ptak nie mógł sobie sam z tym poradzić. Akcję ratunkową zorganizowano po telefonicznej informacji od jednego z mieszkańców, który zauważył walczącego ze szmatą bociana

Akcja rozrywała się we wsi Olszyny w gminie Piątnica. Młody bocian z częścią t-shirta w dziobie znajdował się gnieździe na słupie energetycznym. Aby go zabrać strażacy musieli ściągnąć  ze swojej bazy specjalny dźwig, ale i energetyków, którzy przynajmniej na chwilę musieli odłączyć zasilanie w energię elektryczną dla całej wsi.
Bocian z koszulką w dziobie został zabrany z gniazda i szybko przewieziony do weterynarza w Łomży. Tu ostrożnie wyciągnięto z jego gardła rękaw koszulki... Później odbyła się jeszcze akcja wkładania bociana z powrotem do gniazda (z kolejnym wyłączeniem prądu), po czym strażacy mogli wrócić do bazy.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę