Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pół roku łomżyńskich strażaków

Ponad pół tysiąca razy przez pół roku wyjeżdżali do różnego rodzaju akcji ratowniczych łomżyńscy strażacy. Najczęściej interweniowali przy gaszeniu pożarów (256), choć należy przyznać że niewiele razy mniej musieli wyjeżdżać do tzw. miejscowych zagrożeń (241). Najczęściej pożary wybuchały w samej Łomży (147), a „najbardziej palącym” miesiącem okazał się czerwiec (67).

Na terenie miasta i powiatu łomżyńskiego od 1 stycznia do 30 czerwca pożarów było łącznie 256. Tylko dwa z nich strażacy określili jako duże, kolejnych 19 jako średnie, a reszta – 235 - to pożary małe. Grubo ponad połowa z tych wszystkich pożarów (147) wybuchała w granicach administracyjnych miasta Łomża. Na drugim miejscu w statystykach strażaków jest Piątnica, gdzie pożarów było „tylko” 28.
„Najbardziej palącym” miesiącem okazał się czerwiec – 67 pożarów, a najmniej styczeń, gdy pożarów zanotowano tylko 30.
Jeśli chodzi o miejscowe zagrożenia, to z 241 aż 194 miały charakter lokalny, a kolejnych 40 było małych.
Trzeba dodać, że prze pół roku strażacy kilkanaście razy wyjeżdżali z jednostki „na marne”. W statystykach uwidoczniono 11 fałszywych alarmów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę