Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

SOS dla ŁKS-u...

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” - mówi stare przysłowie i na to, że ciągle jest ono prawdziwe liczy „grupa kilkunastu osób, którym leży na sercu dobro naszego Klubu”. Jak twierdzi Maciej Zajkowski ta grupa spotkała się w poniedziałek „w celu omówienia możliwości wsparcia ŁKS-u” i doszła do wniosku, że zaplanowane za dwa tygodnie Walne Zgromadzenie Członków Łomżyńskiego Klubu Sportowego może odbyć się już za późno, aby go ratować...

- Uważamy, iż czekanie do dnia 15 lipca br. jest stratą cennego czasu w momencie, kiedy Zarząd Klubu powinien podejmować istotne decyzje, odnośnie startu zespołu w rozgrywkach sezonu 2008/2009 – napisał Maciej Zajkowski w liście rozsyłanym do lokalnych mediów. - W związku z powyższym, zapraszamy wszystkich tych, którzy mogą pomóc Klubowi dnia 08 lipca 2008 (wtorek) na godz. 18.00 do siedziby ŁKS-u. W czasie spotkania obecny Zarząd przedstawi następujące kwestie:
Stan zobowiązań Klubu i sytuację finansową.
1.Projekt Budżetu II ligowego zespołu ŁKS Browar Łomża.
2.Plan przygotowań do sezonu.
3.Projekt budżetu i plan prowadzenia drużyn młodzieżowych.
4.Plan ratunkowy dla Klubu.
- Powodzenie spotkania zależy od naszego zaangażowania oraz wsparcia i dlatego mamy nadzieję, iż liczne rzesze kibiców, których widzimy na każdym meczu nie przejdą obojętnie obok Klubu w dniu 08 lipca 2008 roku
– pisze Zajkowski i apeluje „Dołącz do prawdziwych przyjaciół Łomżyńskiego Klubu Sportowego”.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę