Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

100 pomyłów dla Biebrzy

Pod hasłem "100 pomysłów dla Biebrzy" w Osowcu Twierdzy rozpoczynają się VI Targi Produktu Lokalnego. Kilkudziesięciu wystawców z Podlasia Kurpii, Warmii i Mazur będzie prezentować wyroby rękodzieła ludowego m.in figury z wosku pszczelego, koronki, ptaki z drewna, wyroby z wilkliny. Artystyczne prace inspirowane są motywami roślin i zwierząt występujących na biebrzańskich bagnach. Jak mówią organizatorzy turyści przyjeżdzający nad Biebrzę narzekali na brak pamiątek związanych z tym terenem. Dlatego przy pomocy Światowego Funduszu Na Rzecz Przyrody zorganizowano dla nich specjalne kursy rękodzieła ludowego. Wielu z uczestników nich wystawia się na targach.

Impreza ma one pomóc w promocji takich osób. Targowym spotkaniom towarzyszyć będą występy zespołów ludowych. W ramach imprezy Osowieckie Towarzystwo Fortyfikacyjne udostepnia także do zwiedzania Muzeum oraz Pierwszy Fort Twierdzy Osowiec. W ciągu roku obiekty te można zwiedzać tylko po wcześniejszym umówieniu się z przewodnikiem. Targi rozpoczą się o 9-tej zakończą o 15-tej. Wstęp bezpłatny.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę