Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginął(?) w Nowym Jorku

Główne zdjęcie
Poszukiwany Piotr Szewczak

Przez ponad pół roku nie nawiązał kontaktu z rodziną, a teraz poszukiwany jest przez policję. Piotr Szewczak przed dwoma laty wyjechał z Łomży do USA. Przebywał w Nowym Jorku, ale od grudnia 2007 roku nie nawiązał kontaktu z rodziną.


Ktokolwiek zna  miejsce pobytu Piotra Szewczaka lub może przyczynić się do jego ustalenia proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w  Łomży  przy ul. Wojska Polskiego 9, tel. 086-2161238, 086- 2165472 lub najbliższą jednostką Policji tel. 997

Oto rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 35 lat, wzrost 170 cm, sylwetka średnia włosy krótkie, proste, s, oczy niebieskie, twarz prostokątna, nos prostolinijny
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę