Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Najechała na rowerzystę

39 letni rowerzysta z urazami głowy i stłuczeniami trafił do szpitala w Wysokim Mazowieckim, po tym jak został potrącony przez kobietę kierująca samochodem marki ford. Do wypadku doszło wieczorem – około godziny 18.30 - na drodze z Wysokiego Mazowieckiego do Zambrowa. Jak relacjonują policjanci 54-latka jadąc za rowerzystą nie ustąpiła mu pierwszeństwa przejazdu, gdy ten usiłował skręcić z tej drogi w lewą stronę.

Kobieta najechała na rowerzystę. Konieczna okazał się pomoc medyczna. Lekarz pogotowia ratunkowe stwierdził w rowerzysty poza zadrapaniami także urazy głowy i stłuczenie biodra. Mężczyzna trafił do szpital.
Jak podają policjanci zarówno sprawca wypadku – 54- letnia kobieta jak i ofiara – 39-letni mężczyzna byli trzeźwi.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę