Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowe kierunki w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Dwa nowe kierunki: automatykę i robotykę oraz kosmetologię tworzy od nowego roku akademickiego Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Szkoła już zaczyna wyposażanie laboratoriów i kabin na potrzeby tego drugiego kierunku. Na każdy z kierunków władze uczelni zamierzają przyjąć po 60 osób na każdy rodzaj studiów czyli na stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne) co razem pozwoli na rozpoczęcie studiów przez 240 osób.

Ponadto łomżyńska państwowa szkoła wyższa zwróciła się do ministerstwa o pozwolenie na studia magisterskie (II stopnia) na kierunku: pielęgniarstwo. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że zgodę na to wyraziła już Państwowa Komisja Akredytacyjna, jednak ostateczna decyzja ministerstwa znana będzie dopiero w drugiej połowie lipca. jeśli będzie ona korzystna dla łomżyńskiej uczelni, będzie ona pierwszą w Polsce państwową wyższą szkoła zawodową, która prowadziłaby studia magisterskie.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę