Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

W ŁKS prawie „normalnie”

Łomżyński Klub Sportowy złożył w Polskim Związku Piłki Nożnej wniosek o przyznanie licencji na grę w nowej drugiej lidze – poinformował prezes ŁKS-u Leszek Gołaszewski. Jak twierdzi prezes dziś także administrujący stadionem miejskim MPGKiM wycofał wypowiedzenie umowy najmu stadionu i pomieszczeń w przystadionowym hotelu klubowi, a piłkarze „pierwszej” drużyny ŁKS-u wznowili treningi.

Wśród złożonych dziś dokumentów do PZPN nie ma jednak koniecznych zaświadczeń z Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - podał serwis lks.4lomza.pl. Przypomnijmy, że klub od dłuższego czasu nie realizuje na bieżąco zobowiązań podatkowych wobec US, a także nie opłaca regularnie składek na ubezpieczenie społeczne zawodników i innych pracowników klubu, a więc obie instytucje takich zaświadczeń nie mogły mu wystawić.
Tymczasem prezes Leszek Gołaszewski podkreśla, że złożony wniosek ma załączniki.
- A to czy wniosek ten ewentualnie nie jest kompletny musi stwierdzić komisja do spraw licencji PZPN-u, która ma na to 7 dni od chwili otrzymania wniosku – mówi prezes Leszek Gołaszewski
 
Prezes podkreśla natomiast, że dziś udało mu się doprowadzić do wycofania przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży wypowiedzenia umowy na użytkowanie przez ŁKS stadionu i pomieszczeń w budynku hotelu przy ulicy Zjazd 18. Umowa została wypowiedziana w połowie czerwca, bo klub zalegał z opłatami. Jego dług wobec MPGKiM przekroczył 20 tys zł...
- Część pieniędzy wpłaciliśmy i dalej możemy normalnie użytkować ten obiekt – mówi Gołaszewski.    
W poniedziałek, po dłuższej o tydzień przerwie, do treningów powrócili piłkarze ŁKS-u. Zajęcia przeprowadził z nimi dotychczasowy II trener Dariusz Kossakowski. „Pod opieką trenera Kossakowskiego zawodnicy będą trenować do momentu uspokojenia się sytuacji w klubie i ewentualnego wyboru nowego szkoleniowca” - podał serwis lks.4lomza.pl. Tymczasem jak twierdzi prezes Goławszewski z Dariuszem Kossakowskim są prowadzone rozmowy aby objął on funkcję „pierwszego” trenera ŁKS-u.  
- Wszystko jest tu jednak możliwe – mówi prezes ŁKS-u dodając, że klub już definitywnie rozstał się z Czesławem Jakołcewiczem.
W treningu uczestniczyli przede wszystkim juniorzy. Z zawodników, którzy na wiosnę mieli pewne miejsce w podstawowej jedenastce, był jedynie Paweł Galiński.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę