Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

„Wysyp” reprezentantów kraju!

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska

Justyna Korytkowska reprezentantka klubu „Prefbet Śniadowo” – Pepees Łomża zajęła drugie miejsce w biegu na dystansie 3000 m z przeszkodami podczas lekkoatletycznego meczu młodzieżowców Polska – Niemcy. Mecz w sobotę rozegrano w Rostocku. Niestety, Reprezentacja Polski przegrała, choć nasi lekkoatleci odnieśli w sumie dziewięć zwycięstw.

Arkadiusz Wojno, Andrzej Korytkowski (trener) i Magdalena Stankiewicz
Arkadiusz Wojno, Andrzej Korytkowski (trener) i Magdalena Stankiewicz
W zawodach w Rostocku wystartowali sportowcy w wieku do 23 lat.
- Bardzo się cieszę z dobrego występu. Mam mały niedosyt ponieważ na drugim okrążeniu podczas pokonywania rowu z wodą zawodniczka niemiecka spadając wylądowała kolcem na mojej stopie -  nadal czuję ból i mam spuchniętą stopę. Sądzę że gdyby nie to wydarzenie mogłabym walczyć o wygraną, ale i tak się cieszę z bardzo dobrego drugiego miejsca – mówi Justyna Korytkowska .

Okazuje się jednak, że w najbliższym czasie w międzynarodowej stawce spróbować się będą mogli także inni zawodnicy „Prefbet Śniadowo” – Pepees Łomża. W dniach 8-13 lipca w Bydgoszczy odbędą się Mistrzostwa Świata Juniorów, w których wystąpią Magdalena Stankiewicz i Arkadiusz Wojno. Magda pobiegnie na 800m a Arek na 400m i w sztafecie 4x400m.
- Jeśli naszym zawodnikom uda się zbliżyć do rekordów życiowych lub je poprawić powiem, że to 100% planu, w przypadku Arka liczę też na udział sztafety 4x400m w finale – mówi Andrzej Korytkowski prezes i trener łomżyńskiego klubu.
Trener Korytkowski cieszy się, że aż troje jego podopiecznych znajduje się w reprezentacji Polski.
- O ile mnie pamięć nie myli, to w historii ziemi łomżyńskiej żaden klub lekkoatletyczny nie miał trzech reprezentantów kraju w jednym sezonie - podkreśla.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę