Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czarny poniedziałek na drogach regionu

Kierowca tira od ponad godziny uwięziony jest wewnątrz tira, który przewrócił się w okolicach Wizny. Ze zmiażdżonej kabiny samochodu nie mogli go wydobyć nawet strażacy. Koniecznym okazało się ściągnięcie specjalistycznego sprzętu z Białegostoku.

Do wypadku doszło około godziny 12.10. Tir z meblami jechał w kierunku Białegostoku. Za mostem na Narwi w Wiźnie (w okolicach wsi Sulin) nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Strażacy z Łomży, mimo wysiłków nie mogli wydobyć uwięzionego w kabinie kierowcy tira. Koniecznym okazało się ściągnięcie specjalistycznego sprzętu z Białegostoku. W tej chwili prowadzona jest jeszcze akcja ratunkowa. Strażacy podają, że kierowca jest przytomny.
Wypadek spowodował utrudnienia na drodze krajowej nr 64 – Łomża Białystok, które mogą potrwać jeszcze do godziny 15.00

Dodajmy, że dziś jest prawdziwy czarny dzień na drogach województwa podlaskiego. Rano w okolicy wsi Radule na krajowej „ósemce” doszło do dwóch wypadków. W pierwszym - po zderzeniu dwóch tirów i busa trzy osoby zostały ranne. Drugi wypadek wydarzył się raptem kilkaset metrów dalej. Tym razem zderzyły się dwa tiry i dwa samochody osobowe, a cztery osoby trafiły do szpitala.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę