Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Championy i superchampiony wśród krów

Główne zdjęcie
fot. PODR Szepietowo

Jałówka ETNA, należąca do Mirosława Odachowskiego z Krasowa Siódmaków i krowa VEELA 51 Stanisława Żochowskiego z Kamińskich Wiktorów zostały tegorocznymi superchampionami XV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która przez dwa dni odbywała się w szepietowskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego.

Na tegorocznej wystawie swoimi zwierzętami chwaliło się ponad 130 hodowców. Najliczniejszą grupę stanowili oczywiście hodowcy bydła mlecznego, których było ponad 60, ale ze swoimi najlepszymi zwierzętami przyjechali tu także hodowcy koni, owiec, trzody chlewnej a nawet kur i gęsi. Łącznie w Szepietowie zaprezentowano ponad pół tysiąca swoich najlepszych zwierząt. Było też kilkaset stoisk ze sprzętem rolniczym i sadzonkami... Wszystko to sprawiło, że tereny wystawiennicze w Szepietowie po raz kolejny przeżywały prawdziwe oblężenie, bo podziwiać championy przyjechały tu tysiące rolników z całego regionu.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę