Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Najpierw podpalali, potem gasili

Policjanci z Łomży zatrzymali sprawców podpaleń lasów i piwnic. Okazało się, że podpalacze, to trzej młodzi mężczyźni w wieku 17, 19 i 20 latka - członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedwabnem. Najpierw podkładali ogień, później już jako strażacy ochotnicy sami go gasili.

Funkcjonariusze ustalili, że to oni w ostatnich dniach podpalili fragmenty lasów w gminie Wizna i Jedwabne. W miniony poniedziałek w tym samym czasie każdy z osobna podpalił inną część lasu. Później cała trójka razem z pozostałymi funkcjonariuszami OSP wyjechała gasić wzniecone przez siebie pożary. Dodatkowo dwóch z nich przyznało się, że na przełomie maja i czerwca podpalili kilka piwnic i dwie stodoły w Jedwabnem, które później gasili, jako ochotnicy strażacy.

Najmłodszy z zatrzymanych odpowie przed sądem rodzinnym. Pozostali dwaj usłyszeli zarzuty podpalenia. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę