Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

RPO wznowione

Po kilku miesiącach zawieszenia Urząd Marszałkowski ponownie ogłasza konkursy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Przez trzy dni od wczoraj do piątku zgodnie z zapowiedzią Marszałka Jarosława Dworzańskiego mają zostać ogłoszone trzy konkursy – na tworzenie warunków dla rozwoju innowacyjności, wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw oraz rozwój atrakcyjności turystycznej regionu.


W ramach działa 1.1 - tworzenie warunków dla rozwoju innowacyjności – wspierane będą projekty zmierzające do uruchomienia i rozwoju parków technologicznych, naukowo-technologicznych, przemysłowych, inkubatorów przedsiębiorczości oraz budowa i rozbudowa laboratoriów i centrów badawczo-rozwojowych.
O pieniądze z działa 1.4 wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw – mogą ubiegać się przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie województwa podlaskiego. Na realizację projektów rozwojowych mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości do 70 procent w przypadku mikro i małych firm oraz 60 procent dla średnich przedsiębiorstw.  
- Działanie 3.1 Rozwój atrakcyjności turystycznej regionu dotyczy projektów infrastrukturalnych i dotyczących promocji turystycznej. Celem tego działania jest wzrost atrakcyjności i konkurencyjności turystycznej województwa podlaskiego w stosunku do innych regionów kraju. Tu dofinansowanie może wynieść 55 procent w przypadku projektów infrastrukturalnych i 85 procent przy wnioskach dotyczących promocji.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę