piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

„Chcę, ale nie mogę”

Łomżyński Klub Sportowy nie zostanie poratowany z kasy miejskiej. Co prawda podczas sesji Rady Miasta złożono wniosek, pod którym podpisało się 12 radnych „o zajęcie stanowiska w sprawie przekazania ŁKS-owi 200 tys zł”, ale zdaniem prezydenta Jerzego Brzezińskiego „mimo szczerych chęci” pieniędzy przekazać klubowi nie można.

Jerzy Brzeziński (fot. archiwum)
Jerzy Brzeziński (fot. archiwum)
Jak tłumaczył prezydent Jerzy Brzeziński zabrania tego prawo. Zgodnie z jego zapisami nie można przekazywać pieniędzy publicznych do podmiotów, które mają zobowiązania wobec instytucji publicznych – ZUS i US.  Z tej samej przyczyny ŁKS nie dostał także pieniędzy z programu profilaktyki antyalkoholowej.  
Prezydent przypomniał też, że takie wnioski o ekstra pieniądze na ratowanie klubu podczas sesji Rady Miasta stawiane są co roku, bo tragiczna sytuacja w ŁKS-sie co roku się powtarza... 

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę