Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

„Chcę, ale nie mogę”

Główne zdjęcie
Jerzy Brzeziński (fot. archiwum)

Łomżyński Klub Sportowy nie zostanie poratowany z kasy miejskiej. Co prawda podczas sesji Rady Miasta złożono wniosek, pod którym podpisało się 12 radnych „o zajęcie stanowiska w sprawie przekazania ŁKS-owi 200 tys zł”, ale zdaniem prezydenta Jerzego Brzezińskiego „mimo szczerych chęci” pieniędzy przekazać klubowi nie można.

Jak tłumaczył prezydent Jerzy Brzeziński zabrania tego prawo. Zgodnie z jego zapisami nie można przekazywać pieniędzy publicznych do podmiotów, które mają zobowiązania wobec instytucji publicznych – ZUS i US.  Z tej samej przyczyny ŁKS nie dostał także pieniędzy z programu profilaktyki antyalkoholowej.  
Prezydent przypomniał też, że takie wnioski o ekstra pieniądze na ratowanie klubu podczas sesji Rady Miasta stawiane są co roku, bo tragiczna sytuacja w ŁKS-sie co roku się powtarza... 
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę