Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Komendant Zaremba idzie na emeryturę

Główne zdjęcie
Inspektora Andrzej Zaremba

Inspektor Andrzej Zaremba Komendant Miejski Policji w Łomży przechodzi na emeryturę. W czwartek Komendant pożegnał się z radnymi powiatu łomżyńskiego od których w dowód uznania za czteroletnie kierowanie tutejszymi policjantami otrzymał album o tematyce myśliwskiej. Jak podkreślali komendant i starosta współpraca pomiędzy łomżyńskimi policjantami a samorządem powiatowym przez te lata układała się bardzo dobrze. Sam Komendant dodał, że gdyby nie to, pewnie na emeryturę przeszedłby znacznie wcześniej.

Żegnając się ze Starostą Kubrakiem Komendant Zaremba podarował mu pamiątkowy breloczek z logo policji łomżyńskiej i swoją podobizną.

Fizyczne przejście Komendanta Miejskiego Policji w Łomży inspektora Andrzeja Zaremby na emeryturę ma nastapić w połowie sierpnia.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę