Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zablokowana 61. po zderzeniu dwóch tirów

Przez pięć godzin była zablokowana droga krajowa nr 61. Około 2.30 w nocy tuż przed Rajgrodem zderzyły się czołowo dwa litewskie tiry. Jeden z kierowców z poważnymi obrażeniami w tym - jak podają policjanci - licznymi złamaniami kości został przewieziony do szpitala w Łomży. Ruch na drodze przywrócono dopiero o godzinie 7.30.


Jak podaje Joanna Kiluk oficer prasowy grajewskiej policji do wypadku doszło gdy ciężarowy renault jadąc od Rajgrodu w kierunku Grajewa wyprzedzał kolumnę samochodów. Najprawdopodobniej nie zdążył wykonać manewru, gdy z przeciwka nadjechał ciężarowy mercedes. Doszło do czołowego zderzenia obu samochodów, w wyniku czego droga została całkowicie zablokowana. Kierowca renaulta z wypadku wyszedł bez większych obrażeń. Natomiast kierowca mercedesa w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Łomży.

Jak się okazuje to nie jedyny wypadek jaki wydarzył się na drogach regionu w ciągu ostatnich kilkunastu godzin. Przed wieczorem w Piątnicy 18-latka prowadząca forda galaxy  na skrzyżowaniu ulic Stawiskowskiej, Szkolnej i Czarnockiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z renaultem. 32-letni kierowca tego samochodu z podejrzeniem skręcenia kręgosłupa trafił do szpitala w Łomży. 
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę