Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Piroman grasuje z okolicach Wizny?

Główne zdjęcie
fot. archiwum

W nocy z niedzieli na poniedziałek i w poniedziałek po południu łomżyńscy strażacy musieli gasić pożar tego samego lasu. Za pierwszym razem płomienie ognia objęły około 20 arów, za drugim – tylko 5 arów ściółki leśnej. O obu przypadkach ktoś podpalił las...

Pożary wybuchały w 30-40 letnim lesie w okolicach wsi Boguszki w gminie Wizna. Zagrożonych  spaleniem było około dwóch hektarów lasu. Tylko dzięki szybkiemu powiadomieniu strażaków i ich natychmiastowej interwencji ogień udało się zgasić nim jego płomienie objęły drzewa.
Strażaków szczególnie niepokoi fakt, że oba pożary są najprawdopodobniej dziełem świadomego podpalacza, a to może oznaczać, że będą kolejne podpalenia... Dodajmy tylko, że w nocy z niedzieli na poniedziałek płonął także młodnik w oddalonej o około 5 km od Boguszek wsi Kucze Małe.
Przypominamy, że w lasach nadleśnictwa Łomża obowiązuje całkowity zakaz wstępu do lasów. Za nieprzestrzeganie tego zakazu grozi mandat w wysokości 500 zł.
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę