Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dłużej trwać będą prace przy rozbudowie cmentarza w Łomży

Dwa tygodnie dłużej trwać będą prace przy rozbudowie cmentarza komunalnego przy ulicy Przykoszarowej w Łomży. Pierwotnie prace miały zakończyć się do 15 sierpnia. Dotychczas położono kanalizację burzową oraz doprowadzono wodę. W tej chwili trwają pracy przy budowie ozdobnego muru od strony ulicy Przykoszarowej. Jednak opady deszczu występujące w lipcu skutecznie utrudniały prace, a kilkudniową przerwę wywołała ulewa z 19 lipca.

Z powody opóźnień wykonawca zwrócił się do władz miasta z prośbą o przedłużenie o dwa tygodnie terminu zakończenia inwestycji, która to zostanie prawdopodobnie pozytywnie rozpatrzona.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę