Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Groźnie wyglądało

Główne zdjęcie
fot. Pomoc Drogowa Margo

Jedna osoba niegroźnie został ranna w wypadku, jaki w niedzielę wieczorem wydarzył się na drodze krajowej nr 64 pomiędzy Wizną a Piątnicą. Około godziny 18.30 w okolicach Elżbiecina jadący fiatem palio 20-letni kierowca w skutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad samochodem, wypał z drogi i dachował. Na szczęście, choć samochód poważnie został zniszczony, dwie jadące wewnątrz osoby nie doznały poważnych ran.


Jedynie w przypadku kierowcy, który miał rozcięty łuk brwiowy i zachodziło podejrzenie, że mógł doznać także wstrząśnienia mózgu, konieczna była hospitalizacja.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę