Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Nocny podpalacz lasów?

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Około trzech hektarów lasów było zagrożonych pożarami, które nad ranem musieli ugasić łomżyńscy strażacy. W okolicach wsi Boguszki spłonęło 20 arów, a w okolicach wsi Kucze Małe kolejnych 5 arów poszycia leśnego. Obie wsie dzieli odległość około 5 km. Strażacy są przekonani, że oba pożary są dziełem podpalacza.


Dodajmy, że mimo niewielkich opadów deszczu, które w ostatnich dniach zanotowano w okolicach Łomży, w lasach nadleśnictwa Łomża, podobnie jak w sąsiednich nadleśnictwach Myszyniec, Ostrołęka i Ostrów Mazowiecka obowiązuje całkowity zakaz wstępu do lasów.   
Za nieprzestrzeganie tego zakazu grozi mandat w wysokości 500 zł.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę