Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Szybki Artur

Artur Zaczek poprawił o 0.01s. sekundy własny rekord życiowy w biegu na 100m. Podczas piątkowego mitingu w Łodzi przebiegł dystans 100m w 10.62s. Jest to wynik lepszy od minimum na Mistrzostwa Świata Juniorów (10.65s) i przekraczający normę Klasy Mistrzowskiej.

Startujący koledzy w tym samym mitingu osiągnęli następujące wyniki: Hubert Wiśniewski 100m - 11.06s i 200m - 22.12s, 16-sto letni Marek Mogielnicki skoczył w dal na odległość 6.77m. Wychowanek LKS Narew Łomża i trenera Jana Kotowskiego Marcin Dudek aktualnie zawodnik AZS-AWF Biała Podlaska skoczył w dal 7.61m i będzie reprezentował Polskę w meczu Niemcy-Polska w Rostocku w kategorii Młodzieżowej.
- Wielka szkoda, iż brak warunków w Łomży do uprawiania tej dyscypliny sportu na wysokim poziomie (brak stadionu o nawierzchni tartanowej) powoduję ucieczkę najlepszych naszych zawodników do lepiej zorganizowanych ośrodków całego kraju - podkresla trener Jan Kotowski.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę