Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

...w Krakowie

Grupa teatralna Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Zakładach Spożywczych „Bona” w Łomży jako laureaci Przeglądu Teatralnego Osób Niepełnosprawnych Albertiana 2008 (II miejsce) 14 czerwca 2008 r. przedstawiła swój spektakl „Nie Tylko w Tobie” na krakowskim rynku podczas Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty.

„Bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się wśród gości „Zaczarowanej Piosenki”. Prowadzący festiwal Anna Dymna, Maciej Stuhr, Zbigniew Zamachowski zaczarowali wspaniałą atmosferę festiwalu. Na scenie pojawiło się wiele gwiazd polskiej estrady: Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Grzegorz Markowski, Szymon Wydra, Halina Młynkowa, Andrzej Sikorowski. To niesamowite uczucie być na tej samej scenie na której występowali w tym samym czasie wokaliści biorący udział w tym festiwalu. Jesteśmy dumni, że braliśmy udział w tak wielkim przedsięwzięciu, które dało nam wiele satysfakcji.

WTZ Bona
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę