Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.powiatlomzynski.pl

Podziękowanie za pracę dla pracowników kultury

Główne zdjęcie
Teresa Matuszelańska
Teresa Pardo

W związku z odejściem na emeryturę Starosta Łomżyński - Wojciech Kubrak na sesji w dniu 5 sierpnia br. podziękował uroczyście Pani Teresie Pardo i Pani Teresie Matuszelańskiej pracownikom Regionalnego Ośrodka Kultury za długoletnią pracę w łomżyńskich instytucjach kultury. Obie Panie przez ponad 30 lat związane były z łomżyńską kulturą, stanowiły filar powiatowych i wojewódzkich struktur kulturalnych.


Od poczatku swojej pracy zawodowej zajmowały się edukacją kulturalną i regionalną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wychowaniem przez sztukę - sztukę ludową i sztuki plastyczne. Potrafiły zaszczepić wśród swoich podopiecznych szacunek dla własnych "korzeni", ukształtowały całe rzesze przyszłych twórców i odbiorców kultury.

Oprócz podziękowań Panie otrzymały z rąk Starosty i Przewodniczącego Rady - Henryka Kłosińskiego kwiaty oraz pamiątkowe albumy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę