Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Przyjaciele Pani Hani

Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska i Janina Jaroszyńska - wybitne postacie polskiej estrady wystąpią w Łomży. Wszyscy będą gośćmi podczas koncertu zatytułowanego „Przyjaciele Pani Hani”. Będzie on poświęcony znanej „łomżyniance”, Hance Bielickiej.


Kompozytor i pianista Włodzimierz Korcz  to autor muzyki do utworów Edyty Geppert,  Wojciecha Młynarskiego oraz „Kabaretu pod Egidą”. Alicja Majewska, słynna polska piosenkarka znana z wykonania przeboju „Być kobietą”. Aktorka Janina Jaroszyńska kojarzona jest przez wszystkich jako gwiazda audycji radiowej „Podwieczorek przy mikrofonie”.
Niecodzienny koncert odbędzie się dziś (czwartek 19 czerwca) o godz. 18.00 w sali koncertowej ŁOK (budynek urzędu wojewódzkiego).

SA

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę