Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Suwalscy listonosze protestują.

Suwalscy listonosze nie chcą sprawdzać czy mieszkańcy regulują abonament radiowo-telewizyjny. Pracownicy Rejonowego Urzędu Poczty w Suwałkach oraz z przedstawiciele związków zawodowych suwalskiego rejonu wysłali protest w tej sprawie do ministra infrastruktury. Odpowiedzi na protest jeszcze nie ma, ale jak twierdzą związkowcy i pracownicy suwalskiego oddziału Poczty Polskiej kontrolą opłacania abonamentów powinni zająć się pracownicy poczty nieznani mieszkańcom. - Listonosz, który wchodzi do domu nie może stracić zaufania społecznego i być postrzegany jako donosiciel, a poza tym nie jesteśmy w stanie zapewnić tym ludziom bezpieczeństwa twierdzi Zdzisław Przełomiec przewodniczący związku zawodowego pracowników Rejonowego Urzędu Poczty w Suwałkach


W suwalskim rejonie nie ma jeszcze zespołu kontrolnego, który zajmie się sprawdzaniem abonamentów, ale jak twierdzą związkowcy, do końca miesiąca taki zespół powstanie. W skład zespołu wchodzić będą nie listonosze, lecz pozostali, chętni do pracy, pracownicy poczty.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę