Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Za szybko....

Trzy osoby zostały ranne w wypadku jaki wczoraj przed wieczorem wydarzył się w okolicach Czarnocina. Skoda favorit wypadła z drogi i dachowała. Przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Do wypadku doszło około godziny 17.20 na lokalnej drodze z nawierzchnią żwirową. Jak twierdzą strażacy, których pogotowie ratunkowe wezwało na miejsce wypadku, samochód musiał jechać bardzo szybko. Trzy osoby ranne to młodzi mężczyźni – kierowca i pasażerowie skody. Wszystkich zabrano do szpitala. Ich stan jest ciężki...
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę