Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Łomża rozkwitnie...

Napisy „Łomża” i herby miasta utworzone z setek kwitnących kwiatów już niedługo przyozdobią Plac Niepodległości. Pracownicy Zakładu Zieleni Miejskiej MPGKiM rozpoczęli właśnie sadzenie kwiatów na dwóch skarpach przy znajdującej się tu trybunie honorowej. Jak twierdzi Łukasz Czech z biura prasowego ratusza całe dzieło będziemy mogli podziwiać na przełomie czerwca i lipca.

Każdy z napisów ŁOMŻA został zrobiony z około 750 mrozów, zaś tło liter utworzy po 2000 aksamitek pomarańczowych. Natomiast każdy z herbów zostanie utworzony z 1000 aksamitek małych cytrynowych oraz 600 begonii czerwonych. Do tego, na skarpach, w miejscach gdzie nie będzie kwiatów, zostanie położona trawiasta darń, a na górze skarpy posadzonych zostanie 100 purpurowych krzewów, tworzących żywopłot.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę