Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 18.06.2008- zaproszenie

Biuro Izby otrzymało od Iławskiej Izby Gospodarczej w Iławie zaproszenie na obchody 15-lecia, które odbędą się w dniach 5-6 września br. Honorowy Patronat nad całością imprezy objął Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Pan Andrzej Arendarski.

Zamiarem organizatora jest, aby jubileusz miał charakter promocyjno – integracyjny. Zaplanowano m.in. turniej piłki halowej o Puchar Prezesa Iławskiej Izby Gospodarczej, w którym wezmą udział reprezentacje stowarzyszeń przedsiębiorców z całej Polski.

W związku z powyższym Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa poszukuje kandydatów do swojej reprezentacji. Czekamy na Państwa zgłoszenia.

W załączniku otrzymane pismo wraz z Regulaminem Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Iławskiej Izby Gospodarczej.


Serdecznie zapraszamy!


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
śr, 18 czerwca 2008 12:08
Data ostatniej edycji: śr, 18 czerwca 2008 12:16:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę