Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

WORD nam się rozbuduje

W ciągu półtora roku przy ulicy Zjazd w Łomży wybudowana ma zostać jedna z najnowocześniejszych w Polsce stacji diagnostycznych pojazdów. Zbuduje ją Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży. Zarząd województwa podlaskiego, który formalnie sprawuje nadzór nad łomżyńskim WORD-em, właśnie zgodził się na rozpoczęcie inwestycji. Całość kosztować ma około 18 mln złotych. Jak mówi Mirosław Oliferuk dyrektor WORD-u po zrealizowaniu przedsięwzięcia wszelkie sprawy związane z motoryzacją i prawem jazdy będzie można załatwić w jednym miejscu.

W nowym budynku szkoleniowo-administracyjnym będą  m.in. gabinety lekarskie i pracownia psychologiczna dla kierowców, pomieszczenia dla biegłych sądowych z zakresu ruchu drogowego i najprawdopodobniej siedziba łomżyńskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego.     
Poza tym zbudowana ma zostać także okręgowa stacja kontroli pojazdów z myjnią bezdotykową i z pierwszą na wschód od Wisły hamownią silników typu quatro. To jak mówi Mirosław Oliferuk dyrektor łomżyńskiego WORD-u hamownia szczególnie ważna jest dla właścicieli samochodów z instalacją gazową.
- Tylko na takich urządzeniach można dokładnie ustawić tę instalację – podkreśla dyrektor Oliferuk.
Rozbudowany WORD będzie także zatrudniał więcej pracowników niż dotychczas. Po zakończeniu inwestycji, co planowane jest na przełom 2009 i 2010 roku, pracę znajdzie tu co najmniej 20 osób.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę