Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Medale z Wiednia

Główne zdjęcie
Reprezentacja Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin: Patryk Romatowski, Aleksandra Zajkowska, Dariusz Syrnicki (trener), Marek Roszkowski i Łukasz Lubiejewski

Z trzema medalami powrócili do Łomży reprezentanci Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin, którzy w niedzielę walczyli na matach w Wiedniu. Poza Aleksandrą Zajkowską, która wywalczyła złoto, na podium stanęli także Marek Roszkowski i Patryk Romatowski. Obaj młodzicy zdobyli brązowe medale w swoich kategoriach wagowych.

Dariusz Syrnicki trener  Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin jest zadowolony z występu swoich podopiecznych.
- Ola potwierdziła po raz kolejny swoje umiejętności. Pierwszą walkę wygrała w 15 sekund, w kolejnych sędziowie nie mieli problemu ze wskazaniem, kto powinien wygrać – relacjonuje Syrnicki.
Trenera łomżyńskich karateków cieszy także bardzo dobra postawa chłopców, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w imprezie o takiej randze. Dariusz Syrnicki podkreśla postawę Patryka, który w półfinale spotkał się z Serbem  o 30 kg cięższym od siebie, który jak się okazało nie miał sobie równych... także na macie.

Podczas niedzielnmych zawodach w Wiedniu wystartowało 246 zawodników z ośmiu państw. 
Foto: Reprezentacja  Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin: Patryk Romatowski, Aleksandra Zajkowska, Dariusz Syrnicki (trener), Marek Roszkowski  i Łukasz Lubiejewski
Foto: Walka Łukasza Lubiejewskiego
Foto: Aleksandra Zajkowska
Foto: Aleksandra Zajkowska
Foto: Patryk Romatowski z Serbem
Foto: Aleksandra Zajkowska na najwyższym podium
Foto: Patryk Romatowski na trzecim miejscu
Foto: reprezentacja klubów z województwa podlaskiego

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę