Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmarł z wykrwawienia

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Sekcja zwłok 54-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono w sobotę w Dobrymlesie koło Zbójnej potwierdziła, że zmarł on wskutek wykrwawienia od ran zadanych przez psy – podała prokurator Maria Kudyba rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. Mężczyznę zaatakowały dwa boksery i jeden owczarek niemiecki.

Właścicielowi psów postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Zdaniem śledczych miejsce gdzie przebywały psy było niewłaściwie zabezpieczone. Podczas przesłuchań na policji mężczyzna ten nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. W poniedziałek po południu został on doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Łomży, która przejęła sprawę. Prokurator po przesłuchaniu właściciela psów jako środki zapobiegawcze zastosowął wobec niego poręczenie majątkowe w wysokości 10 tys. złotych i zakaz opuszczania kraju.

To kolejny przypadek zagryzienia człowieka przez psy w regionie. W sierpniu ubiegłego roku w Jeziorku psy zagryzły młodego – 21-letniego mężczyznę. Jak informuje prokurator Kudyba, po przeprowadzeniu trwającego ponad pół roku śledztwa, w lutym 2008 roku sprawa ta została umorzona ze względu na brak dowodów dostatecznie uzasadniających popełnienie przestępstwa.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę