Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Karambol pod Zambrowem

Jedna osoba została ranna w wypadku, który około godziny 10.00 wydarzył się na „ósemce” - 8 km. od Zambrowa. Jak podaje Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku na stojącego matiza najechał tir. To jednak nie koniec... Trzy kolejne samochody ratując się przed zderzeniem wjeżdżały do przydrożnych rowów.

 
Ruch Do wypadku doszło w pobliżu miejscowości Ostróżne pomiędzy Zambrowem a Ostrowią Mazowiecką. Ranny to osoba z matiza. Ruch na drodze w miejscu wypadku jest utrudniony.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę