Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Rolnicy chcą tańszego paliwa

Podlaska Izba Rolnicza zwróciła się z prośbą do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o podjęcie skutecznych działań doraźnych mających na celu obniżenie ceny oleju napędowego. Zarząd PIR chce aby minister rolnictwa wprowadził w życie pomysł utrzymania symbolicznej akcyzy na poziomie 1 gr. ustalając zwrot niemal całego podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego na 2009r. .

- Obecnie na terenie naszego województwa cena oleju napędowego na stacjach paliw waha się pomiędzy 4,75 zł - 4,90 zł. Stosowana dopłata 0,85 zł do paliwa rolniczego na 2008r. spełniała swoją rolę, gdy cena oleju napędowego na stacjach paliw wynosiła około 3,70 zł – mówi Tomasz Gietek, prezes Podlaskiej Izby Rolniczej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę