Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejna bezsensowna śmierć...

Kolejny tragiczny wypadek wydarzył się dzisiejszej nocy w pobliżu Łomży. Około godziny 2.00 na drodze z Jednaczewa do Kupisk dachował samochód ford sierra. Jego 25-letni kierowca zginął na miejscu. Jak podkreśla Piotr Jarominiak naczelnik sekcji ruchu drogowego KMP w Łomży tragicznych skutków zarówno tego wypadku jak i tego z soboty pod Wiktorzynem można było uniknąć - wystarczy trochę zdrowego rozsądku i wyobraźni – mówi Jarominiak.

O tym, że przynajmniej części kierowcom brakuje wyobraźni świadczyć może także wypadek, który nocą wydarzył się na ulicy Zjazd w Łomży.  Na szczęście tym razem skończyło się tylko na obrażeniach - dwie osoby trafiły do szpitala. Przeraża jednak fakt, że kierowca miał niemal dwa promile alkoholu we krwi... Jego samochód z dużą prędkością uderzył w jeden ze słupów oświetleniowych stojących przy ulicy.  
Jak podają policjanci przez ostatnie dwa dni w Łomży i najbliższej okolicy wydarzyło się łącznie pięć wypadków drogowych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę