Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Pielgrzymka pod skrzydłami kapucynów

200 osób z Łomży i okolic dołączy jutro do warszawskiej pieszej pielgrzymki na Jasna Górę. To już 24-ty raz łomżanie pod wodzą kapucynów będą pielgrzymować ze stolicy. Jak mówi gwardian klasztoru ojców kapucynów w Łomży ojciec Waldemar Grubka udział w warszawskiej pielgrzymce to tradycja.


Kolejni pielgrzymi z Łomży wyruszają jutro po południu. Dodajmy, że warszawska piesza pielgrzymka na jasną górę jest najstarszą i największą pielgrzymka w Polsce. W tym roku wyruszy po raz 293-ci. Zwykle idzie w niej ponad 10-sięć tysięcy osób .

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę